حسن بن علی بن فضال گوید: از امام رضا (ع) شنیدم که میفرمود : هرکس در ماه شعبان هفتاد بار از خداوند طلب مغفرت نماید ، خداوند گناهانش را اگرچه به عدد ستارگان باشد می آمرزد.
حدیث
نمایش خبر

برگزاری همایش بزرگ «ریاضیات و مثلثات سریع» و «هنر حل مسئله»
استراتژی حل سریع مسائل ریاضی را در فرهنگسرای خاوران بیاموزید

| اندازه قلم     
 
 
ارسال ایمیل print
استراتژی حل سریع مسائل ریاضی را در فرهنگسرای خاوران بیاموزید

همایش‌های «ریاضیات و مثلثات سریع» و «هنر حل مسئله» با حضور مهندس مصطفی باقری مخترع و بنیانگذار ریاضیات سریع برای دانش‌آموزان سال‌های دوم، سوم و چهارم دبیرستان در فرهنگسرای خاوران برگزار می‌شود.


به گزارش روابط عمومی فرهنگسرای خاوران، همایش بزرگ «ریاضیات و مثلثات سریع MBM» برای پرورش استعداد ریاضی افراد و آشنایی با تکنیک‌های ساده و مفید برای حل مسائل ریاضی و مثلثات روز 26 بهمن در سالن مطهری فرهنگسرای خاوران برگزار می‌شود.

این همایش با حضور مهندس مصطفی باقری مخترع و بنیانگذار جهانی MBM در دو سئانس 15 تا 17 برای خواهران و 17 تا 19 برای آقایان اجرا خواهد شد.
ساعت 16 روز سوم اسفند نیز همایش «هنر حل مسئله MSM» برگزار خواهد شد که مهندس باقری در این همایش استراتژی‌های حل مسئله و روش‌های نوین و فوق سریع ریاضی را با متد نوین MSM به شرکت‌کنندگان آموزش خواهد داد.
شرکت در این همایش‌ها که برای دومین سال در فرهنگسرای خاوران برگزار می‌شود رایگان است.
هم‌چنین کارگاه‌های اختصاصی روش‌های سریع حل مسائل ریاضی بعد از برگزاری این همایش‌ها برای علاقمندان برگزار خواهد شد.
علاقمندان می‌توانند برای ثبت‌نام و دریافت بلیط رایگان همایش به کتابخانه فرهنگسرای خاوران واقع در میدان خراسان، خیابان خاوران، فرهنگسرای خاوران مراجعه نموده و یا برای رزرو بلیط و هماهنگی با شماره تلفن 33717285 تماس حاصل نمایند.
>دسته بندی:اخبار فرهنگسرا, آخرین اخبار, اخبار مهم
تعداد بازدید 4532 مرتبه امتیاز : rating
تگ ها:
 
 
 
  نظرات